Класична колекція


 

Класична колекція чаю «CHELTON» є втіленням англійських чайних традицій. Представлена кількома напрямками: чорний чай, зелений чай і чай з добавками. Складається з дванадцяти видів чаю. В асортименті листові і пакетовані чаї.
Завдяки майстерності ті-тестерів і надзвичайній якості, всі чаї поєднують у собі насиченість смаку та унікальний багатий аромат.
Ми систематично контролюємо якість продукції на кожному етапі виробництва, тому смак кожної чашки нашого чаю завжди залишається незмінним.

Англійський королівський чай — одна з кращих пропозицій з острова Цейлон від CHELTON — крупнолистовий чорний чай. Ідеально підходить для чаювання в будь-яку пору дня.

Англійський традиційний чай — споживають як після завершення трапези, так і протягом усього дня. Смакує з усіма традиційними солодощами (мед, варення, джем…).

Шотландський сніданок — це улюблений чай англійців, який кожен з них п’є вранці з молоком.
Англійський міцний чай – кращий високогірний чай, ідеально підходить для поцінювачів міцного і багатого на смак чаю.
Англійський чай «Парадіз». Сподобається справжнім гурманам, які шукають нові поєднання смакових нот. Оригінальна композиція гарантує незвичайний літній смак, від якого неможливо відірватися.

Англійський елітний чай — дуже витончений мікс чорного та зеленого чаю з легким ароматом бергамоту.

Англійський чай «Ерл Грей». Найвідоміший англійський бленд. Цей чай стане справжнім відкриттям для тих, хто цінує справжній чайний смак з ароматом бергамоту.

Англійський зелений чай «Ган Паудер» — класичний зелений чай, створений за традиційною китайською чайною технологією — ганпаудер — чайні листочки якого скручені по поперечній осі.

Англійський зелений крупнолистовий чай об’єднує в собі насичений смак класичного зеленого чаю та свіжий аромат. З такого чаю приємно починати день і планувати добре його провести.

Зелений чай з жасмином — дивовижний смак натурального зеленого чаю відмінно доповнюється ароматом жасмину. Гарантує чудовий настрій і абсолютно нові відчуття від чайного процесу.

Зелений чай з саусепом. М’який, тонізуючий, легкий напій із приємними вершково-яблучними нотками. Прекрасно освіжає, додає сил та сповнює життєвої енергії.

Стара Британія – ароматний розкішний напій типового англійця. А як відомо, вони зберігають спокій і п’ють чай, що б не відбувалося:)

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАВАРЮВАТИ ЧАЙ?

Для заварки краще всього використовувати м’яку очищену воду.

Як заварювати чорний чай

Закип’ятити воду. При цьому достатньо, щоб вода тільки-тільки закипіла. Засипати чайний лист в розігрітий і обполоснутий окропом фарфоровий, фаянсовий, а ще краще керамічний чайник з розрахунку 1 чайна ложка на чашку окропу.

Настоювати 5-7 хвилин, щільно накривши чайник кришкою і прикривши зверху серветкою, яка пропускає пар, але затримує ефірні масла, що додають чаю аромат.

Як правильно заварювати зелений чай

Перед заваркою всю чайну посуд слід обполоснути окропом. Кількість чаю для заварки визначається індивідуально, в середньому для зеленого чаю — одна чайна ложка на 150 — 200 мл. води. Зелений чай заварюється не кип’ятком, а гарячою водою 80 — 85 °С.

Перший раз зелений чай настоюють 2-3 хвилини і повністю розливають по чашках. Важливо, щоб заварений чай не залишався в чайнику, інакше він буде гіркуватим на смак.

При наступних заварках час заварювання поступово збільшується на 30-40 секунд. Зелений чай може витримувати від трьох до п’яти заварок, які щоразу здивують Вас новими відтінками смаку та аромату.Оцінити смак чаю можна, якщо повільно і неквапливо, насолоджуючись кожним ковтком, пити його з фаянсових або фарфорових чашок протягом 30 хвилин після заварювання.

Пам’ятайте: свіжий чай подібний до бальзаму.

ЧАЙ «CHELTON» — смак гарного настрою!